Vámügyintéző

A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!
Hirdetés időpontja: 2024.09.30
Állás száma: CATH-132
Állás típusa: Teljes munkaidős állások
Álláskategória: Raktár/Logisztika
A feladataid lesznek:
  • Vámáru-nyilatkozatok készítése (import/export, kérelmek, vámkezelés);
  • Preferenciadokumentumok és beszállítói nyilatkozatok ellenőrzése;
  • Import és exportáruk dokumentálása;
  • Bejövő és kimenő áruszállítások koordinálása;
  • Vámadatok kezelése az anyaggazdálkodási rendszerben (MMS);
  • Helyszíni vámügyi támogatás;
  • Kommunikáció a hatóságokkal, szolgáltatókkal és ügyfelekkel;
  • Kapcsolatfelvétel a vám- és logisztikai osztály felügyelő részlegével és a CATH vállalatvezetéssel vám- és külkereskedelmi problémákkal kapcsolatban.
Amit tőled várunk:
  • Jártasság a vámügyi informatikai rendszerekben;
  • A szabálytalanságok és vámügyek proaktív kezelése, beleértve a jelentéstételt és az eszkalációt;
  • A vámügyi kockázatok ismerete;
  • Az Uniós Vámkódex szerinti különböző típusú vámkezelések ismerete;
  • Gyakorlati szakmai tapasztalat a vámügyek területén;
  • Angol és magyar nyelvtudás;
  • Erős kommunikációs és szervezési készség, komoly elhivatottság és csapatmunka.
Előnyt jelent:
  • Diploma, amely vámügyekre vagy kapcsolódó szakterületre specializálódott.
Amit mi biztosítunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőségek.

Már nagyon várjuk, hogy megismerhessünk! Ha el tudnád képzelni magad ebben a pozícióban, küldd el nekünk a jelentkezésedet az alábbi űrlap kitöltésével!
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png., Maximum méret: 15 MB.
*A mező kitöltése kötelező!
Az adatvédelmi nyilatkozat elfogadása kötelező! Kijelentem, hogy az adatvédelmi nyilatkozatot megismertem és azt elfogadom. Az adatvédelmi nyilatkozatban foglaltakra figyelemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Contemporary Amperex Technology Hungary Kft. a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá az adatvédelmi nyilatkozat feltételei szerint kezelje.*
Hírlevél feliratkozás