Quality tréning koordinátor

A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!
Hirdetés időpontja: 2024.07.25
Állás száma: CATH-118
Állás típusa: Teljes munkaidős állások
Álláskategória: Minőségbiztosítás
A feladataid lesznek:
  • A minőségügyi osztályon bevezetésre kerülő képzési rendszerért való felelősség, beleértve a mérnökök és technikusok képzési tervének kidolgozását és javítását;
  • Felelősség a helyi képzési stratégiák kidolgozásáért;
  • Felelősség a képzési feladatok irányításáért, a célok meghatározásáért;
  • A képzések rendszeres összefoglalása, a képzési folyamat javítása, optimalizálása;
  • Vezetők támogatása a helyi toborzási feladatokban.
Amit tőled várunk:
  • Felsőfokú végzettség mérnöki területen;
  • Az autóipar, a minőségbiztosítási rendszerek, a VDA 6.3/6.5, és az IATF16949 ismerete;
  • PowerPoint és Excel használatában való jártasság;
  • 2 év szakmai tapasztalat képzési területen;
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás;
  • Jó kommunikáció, gyors tanulási képesség, problémamegoldó képesség.
Amit mi biztosítunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Már nagyon várjuk, hogy megismerhessünk! Ha el tudnád képzelni magad ebben a pozícióban, küldd el nekünk a jelentkezésedet az alábbi űrlap kitöltésével!
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png., Maximum méret: 15 MB.
*A mező kitöltése kötelező!
Az adatvédelmi nyilatkozat elfogadása kötelező! Kijelentem, hogy az adatvédelmi nyilatkozatot megismertem és azt elfogadom. Az adatvédelmi nyilatkozatban foglaltakra figyelemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Contemporary Amperex Technology Hungary Kft. a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá az adatvédelmi nyilatkozat feltételei szerint kezelje.*
Hírlevél feliratkozás