QRQC támogató

A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!
Hirdetés időpontja: 2024.07.18
Állás száma: CATH-116
Állás típusa: Teljes munkaidős állások
Álláskategória: Gyártás
A feladataid lesznek:
  • QRQC megbeszélésekre adatelemzések és statisztikák előkészítése, részvétel, a részletek feljegyzése és a fontosabb pontok kiemelése, hogy optimalizálásra kerülhessenek;
  • A megbeszéléseken felmerülő problémák nyomon követése, a megoldásban való részvétel;
  • Különböző területekkel való egyeztetés, valamint a megbeszélések témáinak egyeztetése, szükség esetén eszkalálás;
  • A berendezések és gépek állásidejének adminisztrálása, az okok összegyűjtése a karbantartási részlegnek a termelés hatékonyságának javítása érdekében;
  • 5M1E és FTY napi riportok véglegesítése és ellenőrzése;
  • A QRQC-értekezlet részvételi arányának és minőségének ellenőrzése, jelentések készítése, és a megbeszélésen felmerülő fejlesztési projektek támogatása.
Amit tőled várunk:
  • BSc diploma vagy érettségi 5 év releváns tapasztalattal;
  • Legalább 1 év tapasztalat gépjárműgyártásban;
  • Bizonyított ismeret a lean gyártás és az adatelemzés terén;
  • Microsoft Office szoftverek ismerete;
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.
Előnyt jelent:
  • Jó kommunikációs és koordinációs készség
Amit mi biztosítunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Már nagyon várjuk, hogy megismerhessünk! Ha el tudnád képzelni magad ebben a pozícióban, küldd el nekünk a jelentkezésedet az alábbi űrlap kitöltésével!
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png., Maximum méret: 15 MB.
*A mező kitöltése kötelező!
Az adatvédelmi nyilatkozat elfogadása kötelező! Kijelentem, hogy az adatvédelmi nyilatkozatot megismertem és azt elfogadom. Az adatvédelmi nyilatkozatban foglaltakra figyelemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Contemporary Amperex Technology Hungary Kft. a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá az adatvédelmi nyilatkozat feltételei szerint kezelje.*
Hírlevél feliratkozás