Műszaki Üzemeltetési Koordinátor

A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!
Hirdetés időpontja: 2024.09.13
Állás száma: CATH-130
Állás típusa: Teljes munkaidős állások
Álláskategória: Mérnökség
A feladataid lesznek:
  • Részvétel a kazánház projekttervének, rajzainak felülvizsgálatában;
  • Közreműködés az ajánlattételi és beszerzési folyamatban a technikai dokumentumok előkészítése és/vagy felülvizsgálata által;
  • A kivitelezés ütemtervének a felülvizsgálata, valamint a beszállítók minősítése, a vállalt feltételek meglétének rendszeres ellenőrzése;
  • Együttműködés a tervező mérnökökkel a kivitelezés során felmerülő műszaki problémák megoldásában, valamint rendszeres ellenőrzés az építési, anyagminőségi és felügyeleti munkákban;
  • A havi ütemtervek felülvizsgálata, valamint a projektvezető támogatása a kivitelezés felügyeletében, a projekt előrehaladásának biztosítása a követelményeknek megfelelően;
  • Együttműködés a projektmenedzsment mérnökeivel a projekt előrehaladásának, minőségének, biztonságának és költségeinek ellenőrzésében;
  • Közreműködés a társterületekkel a projektváltozások munka és költség vonatkozásainak a kalkulációjában;
  • A vállalkozók munkájának koordinálása;
  • A műszaki megoldások biztosítása érdekében a kivitelezési problémák megoldásának a koordinációja;
  • Részvétel az ad hoc projektek és speciális berendezések átvételében, együttműködés a projektmenedzsment céggel;
  • A berendezések beüzemelésének és elfogadásának biztosítása a projekt ütemtervének megfelelően;
  • A kiépített rendszerek üzemeltetésének felügyelete, operatív karbantartási feladatok koordinálása.
Amit tőled várunk:
  • Releváns felsőfokú végzettség (épületgépész mérnök, létesítménymérnök stb.);
  • Legalább 4 év tapasztalat releváns területen;
  • Jártasság az energetikai létesítmények üzemeltetésében és karbantartásában, ismeretek a fenti rendszerek üzembe helyezéséről;
  • Tapasztalat vákuumrendszerek, kazánok, légkompresszorok stb. terén;
  • Jártasság a CAD és irodai szoftverek használatában;
  • Tapasztalat a létesítménybiztonsági, energiahatékonysági és minőségügyi rendszer tanúsítványokkal kapcsolatos munkában;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.
Előnyt jelent:
  • Tapasztalat a nitrogéntermelő rendszerek üzemeltetésében és karbantartásában;
  • Elektronikus félvezetők, fotovoltaikus cellák vagy energiacellák gyártásában szerzett tapasztalat;
  • Zöldmezős beruházások terén szerzett tapasztalat.
Amit mi biztosítunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Már nagyon várjuk, hogy megismerhessünk! Ha el tudnád képzelni magad ebben a pozícióban, küldd el nekünk a jelentkezésedet az alábbi űrlap kitöltésével!
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png., Maximum méret: 15 MB.
*A mező kitöltése kötelező!
Az adatvédelmi nyilatkozat elfogadása kötelező! Kijelentem, hogy az adatvédelmi nyilatkozatot megismertem és azt elfogadom. Az adatvédelmi nyilatkozatban foglaltakra figyelemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Contemporary Amperex Technology Hungary Kft. a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá az adatvédelmi nyilatkozat feltételei szerint kezelje.*
Hírlevél feliratkozás