Építőipari munkavédelmi koordinátor

A CATL Debrecenben építi fel második európai gyártóbázisát az európai piac még hatékonyabb kiszolgálása és nemzetközi gyártóhálózatának fejlesztése érdekében. Tegyünk együtt az elektromobilitás jövőjéért Európában!
Hirdetés időpontja: 2024.09.10
Állás száma: CATH-129
Állás típusa: Teljes munkaidős állások
Álláskategória: Építkezés
A feladataid lesznek:
  • A munkavédelmi és más törvények által meghatározott rendelkezések ellenőrzése az építési folyamat során. Ezen felül az ellenőrzések dokumentálása, helyesbítő intézkedések meghozatala és azok teljesülésének nyomon követese;
  • Folyamatos felügyelet és ellenőrzés az építkezés során, BE terv és szakági tervek felülvizsgálata;
  • Az ellenőrzésekről napi, heti, havi riport készítése, megadott értékelési rendszer alapján, elemzés készítése az építés során felmerülő problémákról, kockázatok értékelése, a feltárt hiányosságok elhárítására, ellenintézkedések előkészítése és kiadása;
  • Felelős a projektmenedzsment tagjainak tájékoztatásáért az aktuális biztonságot érintő állapotokkal kapcsolatban;
  • A projekt balesetmegelőzési rendszerének üzemeltetése;
  • A bekövetkezett balesetek vizsgálatában való részvétel.
Amit tőled várunk:
  • Munkavédelmi szakmérnök/szakember vagy technikus végzettség;
  • Legalább 3 éves tapasztalat építőipari nagyberuházások terén;
  • Jó angol nyelvismeret (minimum középfok);
  • Erős felelősségtudat, jó kommunikációs és koordinációs készség.
Előnyt jelent:
  • Hasonló szerepkörben szerzett tapasztalat egy multinacionális gyártó vállalatnál.
Amit mi biztosítunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hangsúlyt fektetünk a munka-magánélet egyensúlyára: szabad hétvégék és alacsony túlóraszám;
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Már nagyon várjuk, hogy megismerhessünk! Ha el tudnád képzelni magad ebben a pozícióban, küldd el nekünk a jelentkezésedet az alábbi űrlap kitöltésével!
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png., Maximum méret: 15 MB.
*A mező kitöltése kötelező!
Az adatvédelmi nyilatkozat elfogadása kötelező! Kijelentem, hogy az adatvédelmi nyilatkozatot megismertem és azt elfogadom. Az adatvédelmi nyilatkozatban foglaltakra figyelemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Contemporary Amperex Technology Hungary Kft. a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá az adatvédelmi nyilatkozat feltételei szerint kezelje.*
Hírlevél feliratkozás